KES

Firmast

OÜ Kolomna Energy Service on kogenud ja pädev partner laia valiku tulekindlate materjalide ja muude valukoja tootmise korraldamiseks ja moderniseerimiseks vajalike seadmete tarnimisel maailma parimatelt tootjatelt.

Projektide edukaks teostamiseks meie ettevõte kasutab sisse teenust personali väljasttellimist oma pikaajalistelt partneritelt, kelle töötajad on kvalifitseeritud ja pädevad oma ala asjatundjad. Saame tellijatele pakkuda arenenud tehnoloogiatel põhinevaid lõpplahendusi, sealhulgas tellija töötajate koolitus, käivitustööde läbiviimine ja paigaldatud seadmete tehniline hooldus.

Meie ajalugu

Erakapitalil põhinev OÜ Kolomna Energy Service loodi 2000. aastal AS Kolomenski Zavod (ОАО "Коломенский завод") toodangu viimiseks Ida-Euroopa turule. Alates 2000ndate algusest on OÜ Kolomna Energy Service olnud tehase kaubandusesindajaks Euroopa Liidu riikides ning leidnud samas oma niši varuosade tarneturul, tarnides raudtee diiselveduripargile ja raudteeveeremi kaasajastamiseks vajalikke varuosi nii Euroopa kui ka Kesk-Aasia riikidesse.

Ajavahemikul 2001-2014 eksportis meie ettevõte aktiivselt väga palju erinevaid AS Kolomenski Zavod tooteid ning osales rahvusvahelistel hangetel diiselmootorite, varuosade ja muu raudteetehnika tarnimiseks. Ettevõte on taganud eduka programmi riiklike raudteede diiselveduripargi kaasajastamiseks Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Bulgaarias, Mongoolias, Usbekistanis ja Türkmenistanis.

Praegu on ettevõtte põhitegevus koondunud mitmesuguste tulekindlate materjalide ja eriseadmete tarnimisele metallurgilise valukoja profiiliga ettevõtetele.

Alates 2003. aastast on firma Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja on iga-aastases konkurentsivõime edetabelis mitu korda kõrge koha saavutanud.