KES

Firmast

OÜ Kolomna Energy Service on kogenud ja pädev partner metallitöötlusseadmete, täppistööpinkide, varuseadmete, mõõte- ja laboriseadmete ning muude metalli töötlemiseks vajalike eriseadmete tarnimisel. Lisaks tarnime maailma parimatelt tootjatelt induktsioonahjusid ning muid valutöökodade organiseerimiseks ja kaasajastamiseks vajalikke seadmeid.

Projektide edukaks teostamiseks meie ettevõte kasutab sisse teenust personali väljasttellimist oma pikaajalistelt partneritelt, kelle töötajad on kvalifitseeritud ja pädevad oma ala asjatundjad. Saame tellijatele pakkuda arenenud tehnoloogiatel põhinevaid lõpplahendusi, sealhulgas tellija töötajate koolitus, käivitustööde läbiviimine ja paigaldatud seadmete tehniline hooldus.

Meie ajalugu

Erakapitalil põhinev OÜ Kolomna Energy Service loodi 2000. aastal AS Kolomenski Zavod (ОАО "Коломенский завод") toodangu viimiseks Ida-Euroopa turule. Alates 2000ndate algusest on OÜ Kolomna Energy Service olnud tehase kaubandusesindajaks Euroopa Liidu riikides ning leidnud samas oma niši varuosade tarneturul, tarnides raudtee diiselveduripargile ja raudteeveeremi kaasajastamiseks vajalikke varuosi nii Euroopa kui ka Kesk-Aasia riikidesse.

Ajavahemikul 2001-2014 eksportis meie ettevõte aktiivselt väga palju erinevaid AS Kolomenski Zavod tooteid ning osales rahvusvahelistel hangetel diiselmootorite, varuosade ja muu raudteetehnika tarnimiseks. Ettevõte on taganud eduka programmi riiklike raudteede diiselveduripargi kaasajastamiseks Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Bulgaarias, Mongoolias, Usbekistanis ja Türkmenistanis.

Hetkel keskendub ettevõtte tarnealane põhitegevus metallivalu valdkonnas tegutsevate ettevõtete varustamisele paljude erinevate metallitöötlusseadmete ja erivarustusega.

Alates 2003. aastast on firma Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja on iga-aastases konkurentsivõime edetabelis mitu korda kõrge koha saavutanud.